Glavni odbor

U skladu sa članom 29. Statuta Pokreta, Glavni odbor čine najviši funkcioneri Pokreta, (predsednik, zamenik, potpredsednici, narodni poslanici), predsednici teritorijalnih organizacija, kandidati koje bira ova Skupština i jedan broj uključen odlukom predsednika Pokreta.
 
U skladu sa članom 24. Statuta Pokreta SNAGA SRBIJE-BK, sprovedena je procedura predlaganja članova Glavnog odbora u teritorijalnim organizacijama Srbije. U skladu sa Odlukom Izvršnog odbora utvrđeni su kriterijumi za utvrđivanje predloga iz svih okruga.
red. br. ime i prezimezanimanjeopštinaokrug
1 Radisav Minić saobraćajni tehničar BarajevoGrad Beograd
2 Miljan Jovićevićdipl. ekonomistaVoždovacGrad Beograd
3 Dejan Hasdipl. inž. poljoprivrede VračarGrad Beograd
4 Ljiljana Papićdipl. sociologVračar Grad Beograd
5 Dejan Starčević dipl. ekonomista GrockaGrad Beograd
6 Biljana Vojnović dipl. komunikolog ZvezdaraGrad Beograd
7 Miloš Živanovićnovinar ZemunGrad Beograd
8 Nenad Ivković dipl. ekonomista ZemunGrad Beograd
9 Branko Đorđevićekonomista Lazarevac Grad Beograd
10 Drinka Žugićpreduzetnik Mladenovac Grad Beograd
11 Milorad Miličićdipl. menadžer u sportuNovi BeogradGrad Beograd
12 Tomislav Kovačević strukovni menadžer Obrenovac Grad Beograd
13 Zorica Srećković inž. ekologije Palilula Grad Beograd
14 Predrag Petrunovićprofesor fizičkog vaspitanja RakovicaGrad Beograd
15 Saša Jeremić dipl. ekonomistaSavski Venac Grad Beograd
16 Radomir Čolić oficir policije u penzijiSopot Grad Beograd
17 Vladimir Rolovićdipl.inž. organizacionih nauka Stari grad Grad Beograd
18 Predrag Petrović tehničar bezbednosti Stari grad Grad Beograd
19 Slobodan Branković automehaničar Surčin Grad Beograd
20 Stefan Prodanovićmaster ekonomije Čukarica Grad Beograd
21 Dragomir Garčevićinspektor policije u penziji GrockaGrad Beograd
22 Jelena Spasojević dipl. ekonomista Novi BeogradGrad Beograd
23 Dejan Denčić dipl. saobrać. inž. vazuhoplovstva Novi BeogradGrad Beograd
24 Bojana Vinčić Đurovićdipl.inž saobraćajaNovi BeogradGrad Beograd
25 Nikolina Generalović mr ekonomskih nauka Novi Beograd Grad Beograd
26 Radovan Jokićdipl. pravnikNovi Beograd Grad Beograd
27 Mijat Šušićdipl. ekonomista Novi Beograd Grad Beograd
28 Sanja Kojić ekonomski tehničar Subotica Severno bački
29 Boris Teodosijevićdipl. ekonomista SuboticaSeverno bački
30 Aleksandar Vojnović ekonomista SuboticaSeverno bački
31 Bratislav Ristić ekonomski tehničar Subotica Severno bački
32 Dragomir Šarac poljoprivredni tehničar Novi Bečej Srednje banatski
33 Ljubomir Bogunović dipl. ekonomistaNova CrnjaSrednje banatski
34 Goran Jovanović dipl. pravnik Zrenjanin Srednje banatski
35 Nebojša Tuvić inž. poljoprivrede Žitište Srednje banatski
36 Predrag Krasić mašinski tehničar KikindaSeverno bački
37 Jelica Stojnov Milošević dipl.inž. elektrotehnike Pančevo Južno banatski
38 Đorđe Stojković ekonomski tehničar PančevoJužno banatski
39 Srđan Gajić dipl.inž. mašinstva Pančevo Južno banatski
40 Tihomir Bitević preduzetnik Alibunar Južno banatski
41 Vlatko Belovuković elektrotehničar SomborZapadno bački
42 Marko Stipankov dipl. pravnik Sombor Zapadno bački
43 Čedomir Stanojević preduzetnik Odžaci Zapadno bački
44 Branko Ivaniševićpreduzetnik Novi Sad Južno bački
45 Danilo Sivč preduzetnik Novi Sad Južno bački
46 Marija Petrić dipl. ekonomista Novi Sad Južno bački
47 Goran Bejatović dr pravnih nauka Novi Sad Južno bački
48 Biljana Beč dipl. geograf-turizmolog Bačka Palanka Južno bački
49 Sava Papić preduzetnik Žabalj Južno bački
50 Marko Srđanov sportski trener Srbobran Južno bački
51 Dejan Duma ekonomski tehničarTitel Južno bački
52 Zaim Isić preduzetnik Beočin Južno bački
53 Zoran Kričković preduzetnik Sremska Mitrovica Sremski
54 Biljana Pavlić dipl.inž. poljoprivrede Sremska Mitrovica Sremski
55 Miodrag Marković preduzetnik Šid Sremski
56 Mirjana Marković preduzetnik Šid Sremski
57 Miroslav Knežević inž. saobraćaja Inđija Sremski
58 Srđan Čolaković mr menadžmenta i radilog Stara Pazova Sremski
59 Miroslav Penezić ekonomista Ruma Sremski
60 Rajko Božić komercijalista Irig Sremski
61 Tanja Radovanović dipl. ekonomista, profesor muzike Šabac Mačvanski
62 Zoran Pantić dipl. menadžer Šabac Mačvanski
63 Slavoljub Savić lekar spec. pulmologije Vladimirci Mačvanski
64 Dragiša Jestrotić doktor veterinarske medicine Koceljeva Mačvanski
65 Milenko Filipović elektrotehničar automatike Mali Zvornik Mačvanski
66 Milan Živković dipl. ekonomista Ljubovija Mačvanski
67 Nebojša Đurđević poljoprivredni tehničar Valjevo Kolubarski
68 Dejan Mladenović dipl. ekonomista Ljig Kolubarski
69 Vidosav Šuluburić dipl.inž. poljoprivredeLajkovac Kolubarski
70 Obren Đuričić penzioner Osečina Kolubarski
71 Srđan Savić lekar specijalista Smederevska palankaPodunavski
72 Radovan Uskoković ekonomista Velika Plana Podunavski
73 Vesna Petrović preduzetnik Požarevac Braničevski
74 Mališa Gvozdić preduzetnik Petrovac Braničevski
75 Zoran Kerić dipl.ekonomista Žagubica Braničevski
76 Nebojša Gojkovićmašinski tehničar KučevoBraničevski
77 Ranko Janić pravnik Kragujevac Šumadijski
78 Branka Kosanović dipl. ekonomista Kragujevac Šumadijski
79 Nemanja Nedovićdipl. menadžer Kragujevac Šumadijski
80 Nemanja Perišićsaobraćajni tehničar Aranđelovac Šumadijski
81 Zoran Jovanović inž. organizacije rada Batočina Šumadijski
82 Dragan Asanović mašinbravar Knić Šumadijski
83 Goran Radojković inž. preduzetnog menadžmenta RačaŠumadijski
84 Vanja Lazarevićnovinar TopolaŠumadijski
85 Nebojša Cvetkovićmašinovođa Lapovo Šumadijski
86 Nebojša Janićijević ekonomista Kragujevac Šumadijski
87 Dragan Obradović dipl. ekonomista Despotovac Pomoravski
88 Ivan Milosavljević elektotehničar računaraParaćinPomoravski
89 Saša Ilić mašinski tehničarRekovac Pomoravski
90 Nikola Jovanović dipl. ekonomistaJagodina Pomoravski
91 Radmil Crnjaković dipl.inž. poljoprivrede Svilajnac Pomoravski
92 Ljubinka Mitrović lekar specijalista Ćuprija Pomoravski
93 Milan Šeatović dipl.inž. šumarstva Ćuprija Pomoravski
94 Milomir Milanović sss BorBorski
95 Dragan Đokićpreduzetnik Negotin Borski
96 Mirko Nikolićekonomista Kladovo Borski
97 Tamara Paunović mašinski tehničarMajdanpek Borski
98 Predrag Pezerović preduzetnik Boljevac Zaječarski
99 Jordana Ilić lekar opšte prakse Zaječar Zaječarski
100 Maja Ilić laborant ZaječarZaječarski
101 Milan Gogosavljevićmašinski tehničar Knjaževac Zaječarski
102 Slađana Milčanović oftalmolog Požega Zlatiborski
103 Mirjana Milosavljević ekonomista Priboj Zlatiborski
104 Mirjana Racić ugostiteljski tehničar Užice Zlatiborski
105 Brankica Žunić ptt tehničar Prijepolje Zlatiborski
106 Ivan Spasojević preduzetnik Kosjerić Zlatiborski
107 Marko Pantović preduzetnik Sjenica Zlatiborski
108 Miroslav Bjelićkuvar Nova VarošZlatiborski
109 Slobodan Bajić preduzetnik Čačak Moravički
110 Dragan Radovanović preduzetnik Čačak Moravički
111 Slavko Bojović dipl. pravnik Ivanjica Moravički
112 Radovan Marić preduzetnik Lučani Moravički
113 Bojan Predolac ekonomista turizma Vrnjačka banja Raški
114 Milan Pejčinović dipl. pravnik RaškaRaški
115 Milan Štavljnin dipl. ekonomista KraljevoRaški
116 Džemail Zornić dipl. inž. elektrotehnike Novi PazarRaški
117 Sejfija Mujanović preduzetnik Tutin Raški
118 Ljubomir Karićmr ekonomskih nauka Kruševac Rasinski
119 Rada Rajić inženjer ekologije Kruševac Rasinski
120 Boban Pribanović preduzetnik Aleksandrovac Rasinski
121 Nenad Dobrodolac turizmologBrus Rasinski
122 Saša Milivojevićspec. strukovni ekonomista Pantelej Nišavski
123 Slobodan Davidović dipl. inž. industrijskog menadžmenta Pantelej Nišavski
124 Sonja Becić doc. dr. ekonomskih nauka Pantelej Nišavski
125 Slavica Jovićdipl. ekonomista Medijana Nišavski
126 Nemanja Vukotić master ekonomije Medijana Nišavski
127 Zoran Dimitrijević dipl.inž. mašinstva PalilulaNišavski
128 Nebojša Pavlović dipl. inž. zaštite na radu Niška banjaNišavski
129 Igor Stojković elektrotehničar DoljevacNišavski
130 Ozren Mitić tekstilni tehničar MerošinaNišavski
131 Borisav Stojilović profesor istorije Aleksinac Nišavski
132 Dobrunka Pešićtekstilni tehničarGadžin Han Nišavski
133 Mirka Kostić ekonomista Prokuplje Toplički
134 Milorad Pejić dipl. ekonomista Pirot Pirotski
135 Zoran Milenković preduzetnik Babušnica Pirotski
136 Radiša Nikolić preduzetnik Bela Palanka Pirotski
137 Zoran Janković mr ekonomijeLeskovac Jablanički
138 Goran Živković dipl. ekonomista Leskovac Jablanički
139 Vitomir Jovanović dr ekonomskih nauka Leskovac Jablanički
140 Nebojša Radonjić dipl. ekonomista BojnikJablanički
141 Slaviša Stoičić dipl.inž tehnologije Vlasotince Jablanički
142 Ljubiša Spasićmr političkih naukaLebane Jablanički
143 Nebojša Stamenković prosvetni radnikMedveđaJablanički
144 Miroljub Đokićugostiteljski tehničarVladičin HanPčinjski
145 Ljiljana Đošić stomatološki tehničarBujanovac Pčinjski
146 Branislav Veličković dipl.inž. mašinstva Surdulica Pčinjski
147 Nenad Ordić dipl. pravnik Vranje Pčinjski
148 Dušan Popović spec. strukovni inž. mašinstva Vučitrn (Prilužje) Kosovsko mitrovački
149 Ljubomir Jakovljević dipl.inž. mašinstva Obilić Kosovski
150 Vlado Dimić dipl.inž. poljoprivrede Lipljan Kosovski
151 Slaviša Mladenović lekar Gračanica Kosovski
152 Slaviša Anđelkovićekonomista Kosovska Kamenica Kosovsko pomoravski
153 Ilija Mirković mašinski tehničarVitina Kosovsko pomoravski
154 Jelena Ristić medicinski tehničar Ranilug (Kos.Kamenica) Kosovsko pomoravski
155 Bojan Ostojić pravnikGoraždevac (Peć) Pećki
156 Slaviša Ristić pravni tehničar Štrpce Prizrenski