Главни одбор

У складу са чланом 29. Статута Покрета, Главни одбор чине највиши функционери Покрета, (председник, заменик, потпредседници, народни посланици), председници територијалних организација, кандидати које бира ова Скупштина и један број укључен одлуком председника Покрета.
 
У складу са чланом 24. Статута Покрета СНАГА СРБИЈЕ-БК, спроведена је процедура предлагања чланова Главног одбора у територијалним организацијама Србије. У складу са Одлуком Извршног одбора утврђени су критеријуми за утврђивање предлога из свих округа.
ред. бр. име и презимезанимањеопштинаокруг
1 Радисав Минић саобраћајни техничар БарајевоГрад Београд
2 Миљан Јовићевићдипл. економистаВождовацГрад Београд
3 Дејан Хасдипл. инж. пољопривреде ВрачарГрад Београд
4 Љиљана Папићдипл. социологВрачар Град Београд
5 Дејан Старчевић дипл. економиста ГроцкаГрад Београд
6 Биљана Војновић дипл. комуниколог ЗвездараГрад Београд
7 Милош Живановићновинар ЗемунГрад Београд
8 Ненад Ивковић дипл. економиста ЗемунГрад Београд
9 Бранко Ђорђевићекономиста Лазаревац Град Београд
10 Дринка Жугићпредузетник Младеновац Град Београд
11 Милорад Миличићдипл. менаџер у спортуНови БеоградГрад Београд
12 Томислав Ковачевић струковни менаџер Обреновац Град Београд
13 Зорица Срећковић инж. екологије Палилула Град Београд
14 Предраг Петруновићпрофесор физичког васпитања РаковицаГрад Београд
15 Саша Јеремић дипл. економистаСавски Венац Град Београд
16 Радомир Чолић официр полиције у пензијиСопот Град Београд
17 Владимир Роловићдипл.инж. организационих наука Стари град Град Београд
18 Предраг Петровић техничар безбедности Стари град Град Београд
19 Слободан Бранковић аутомеханичар Сурчин Град Београд
20 Стефан Продановићмастер економије Чукарица Град Београд
21 Драгомир Гарчевићинспектор полиције у пензији ГроцкаГрад Београд
22 Јелена Спасојевић дипл. економиста Нови БеоградГрад Београд
23 Дејан Денчић дипл. саобраћ. инж. вазухопловства Нови БеоградГрад Београд
24 Бојана Винчић Ђуровићдипл.инж саобраћајаНови БеоградГрад Београд
25 Николина Генераловић мр економских наука Нови Београд Град Београд
26 Радован Јокићдипл. правникНови Београд Град Београд
27 Мијат Шушићдипл. економиста Нови Београд Град Београд
28 Сања Којић економски техничар Суботица Северно бачки
29 Борис Теодосијевићдипл. економиста СуботицаСеверно бачки
30 Александар Војновић економиста СуботицаСеверно бачки
31 Братислав Ристић економски техничар Суботица Северно бачки
32 Драгомир Шарац пољопривредни техничар Нови Бечеј Средње банатски
33 Љубомир Богуновић дипл. економистаНова ЦрњаСредње банатски
34 Горан Јовановић дипл. правник Зрењанин Средње банатски
35 Небојша Тувић инж. пољопривреде Житиште Средње банатски
36 Предраг Красић машински техничар КикиндаСеверно бачки
37 Јелица Стојнов Милошевић дипл.инж. електротехнике Панчево Јужно банатски
38 Ђорђе Стојковић економски техничар ПанчевоЈужно банатски
39 Срђан Гајић дипл.инж. машинства Панчево Јужно банатски
40 Тихомир Битевић предузетник Алибунар Јужно банатски
41 Влатко Беловуковић електротехничар СомборЗападно бачки
42 Марко Стипанков дипл. правник Сомбор Западно бачки
43 Чедомир Станојевић предузетник Оџаци Западно бачки
44 Бранко Иванишевићпредузетник Нови Сад Јужно бачки
45 Данило Сивч предузетник Нови Сад Јужно бачки
46 Марија Петрић дипл. економиста Нови Сад Јужно бачки
47 Горан Бејатовић др правних наука Нови Сад Јужно бачки
48 Биљана Беч дипл. географ-туризмолог Бачка Паланка Јужно бачки
49 Сава Папић предузетник Жабаљ Јужно бачки
50 Марко Срђанов спортски тренер Србобран Јужно бачки
51 Дејан Дума економски техничарТител Јужно бачки
52 Заим Исић предузетник Беочин Јужно бачки
53 Зоран Кричковић предузетник Сремска Митровица Сремски
54 Биљана Павлић дипл.инж. пољопривреде Сремска Митровица Сремски
55 Миодраг Марковић предузетник Шид Сремски
56 Мирјана Марковић предузетник Шид Сремски
57 Мирослав Кнежевић инж. саобраћаја Инђија Сремски
58 Срђан Чолаковић мр менаџмента и радилог Стара Пазова Сремски
59 Мирослав Пенезић економиста Рума Сремски
60 Рајко Божић комерцијалиста Ириг Сремски
61 Тања Радовановић дипл. економиста, професор музике Шабац Мачвански
62 Зоран Пантић дипл. менаџер Шабац Мачвански
63 Славољуб Савић лекар спец. пулмологије Владимирци Мачвански
64 Драгиша Јестротић доктор ветеринарске медицине Коцељева Мачвански
65 Миленко Филиповић електротехничар аутоматике Мали Зворник Мачвански
66 Милан Живковић дипл. економиста Љубовија Мачвански
67 Небојша Ђурђевић пољопривредни техничар Ваљево Колубарски
68 Дејан Младеновић дипл. економиста Љиг Колубарски
69 Видосав Шулубурић дипл.инж. пољопривредеЛајковац Колубарски
70 Обрен Ђуричић пензионер Осечина Колубарски
71 Срђан Савић лекар специјалиста Смедеревска паланкаПодунавски
72 Радован Ускоковић економиста Велика Плана Подунавски
73 Весна Петровић предузетник Пожаревац Браничевски
74 Малиша Гвоздић предузетник Петровац Браничевски
75 Зоран Керић дипл.економиста Жагубица Браничевски
76 Небојша Гојковићмашински техничар КучевоБраничевски
77 Ранко Јанић правник Крагујевац Шумадијски
78 Бранка Косановић дипл. економиста Крагујевац Шумадијски
79 Немања Недовићдипл. менаџер Крагујевац Шумадијски
80 Немања Перишићсаобраћајни техничар Аранђеловац Шумадијски
81 Зоран Јовановић инж. организације рада Баточина Шумадијски
82 Драган Асановић машинбравар Кнић Шумадијски
83 Горан Радојковић инж. предузетног менаџмента РачаШумадијски
84 Вања Лазаревићновинар ТополаШумадијски
85 Небојша Цветковићмашиновођа Лапово Шумадијски
86 Небојша Јанићијевић економиста Крагујевац Шумадијски
87 Драган Обрадовић дипл. економиста Деспотовац Поморавски
88 Иван Милосављевић електотехничар рачунараПараћинПоморавски
89 Саша Илић машински техничарРековац Поморавски
90 Никола Јовановић дипл. економистаЈагодина Поморавски
91 Радмил Црњаковић дипл.инж. пољопривреде Свилајнац Поморавски
92 Љубинка Митровић лекар специјалиста Ћуприја Поморавски
93 Милан Шеатовић дипл.инж. шумарства Ћуприја Поморавски
94 Миломир Милановић ссс БорБорски
95 Драган Ђокићпредузетник Неготин Борски
96 Мирко Николићекономиста Кладово Борски
97 Тамара Пауновић машински техничарМајданпек Борски
98 Предраг Пезеровић предузетник Бољевац Зајечарски
99 Јордана Илић лекар опште праксе Зајечар Зајечарски
100 Маја Илић лаборант ЗајечарЗајечарски
101 Милан Гогосављевићмашински техничар Књажевац Зајечарски
102 Слађана Милчановић офталмолог Пожега Златиборски
103 Мирјана Милосављевић економиста Прибој Златиборски
104 Мирјана Рацић угоститељски техничар Ужице Златиборски
105 Бранкица Жунић птт техничар Пријепоље Златиборски
106 Иван Спасојевић предузетник Косјерић Златиборски
107 Марко Пантовић предузетник Сјеница Златиборски
108 Мирослав Бјелићкувар Нова ВарошЗлатиборски
109 Слободан Бајић предузетник Чачак Моравички
110 Драган Радовановић предузетник Чачак Моравички
111 Славко Бојовић дипл. правник Ивањица Моравички
112 Радован Марић предузетник Лучани Моравички
113 Бојан Предолац економиста туризма Врњачка бања Рашки
114 Милан Пејчиновић дипл. правник РашкаРашки
115 Милан Штављнин дипл. економиста КраљевоРашки
116 Џемаил Зорнић дипл. инж. електротехнике Нови ПазарРашки
117 Сејфија Мујановић предузетник Тутин Рашки
118 Љубомир Карићмр економских наука Крушевац Расински
119 Рада Рајић инжењер екологије Крушевац Расински
120 Бобан Прибановић предузетник Александровац Расински
121 Ненад Добродолац туризмологБрус Расински
122 Саша Миливојевићспец. струковни економиста Пантелеј Нишавски
123 Слободан Давидовић дипл. инж. индустријског менаџмента Пантелеј Нишавски
124 Соња Бецић доц. др. економских наука Пантелеј Нишавски
125 Славица Јовићдипл. економиста Медијана Нишавски
126 Немања Вукотић мастер економије Медијана Нишавски
127 Зоран Димитријевић дипл.инж. машинства ПалилулаНишавски
128 Небојша Павловић дипл. инж. заштите на раду Нишка бањаНишавски
129 Игор Стојковић електротехничар ДољевацНишавски
130 Озрен Митић текстилни техничар МерошинаНишавски
131 Борисав Стојиловић професор историје Алексинац Нишавски
132 Добрунка Пешићтекстилни техничарГаџин Хан Нишавски
133 Мирка Костић економиста Прокупље Топлички
134 Милорад Пејић дипл. економиста Пирот Пиротски
135 Зоран Миленковић предузетник Бабушница Пиротски
136 Радиша Николић предузетник Бела Паланка Пиротски
137 Зоран Јанковић мр економијеЛесковац Јабланички
138 Горан Живковић дипл. економиста Лесковац Јабланички
139 Витомир Јовановић др економских наука Лесковац Јабланички
140 Небојша Радоњић дипл. економиста БојникЈабланички
141 Славиша Стоичић дипл.инж технологије Власотинце Јабланички
142 Љубиша Спасићмр политичких наукаЛебане Јабланички
143 Небојша Стаменковић просветни радникМедвеђаЈабланички
144 Мирољуб Ђокићугоститељски техничарВладичин ХанПчињски
145 Љиљана Ђошић стоматолошки техничарБујановац Пчињски
146 Бранислав Величковић дипл.инж. машинства Сурдулица Пчињски
147 Ненад Ордић дипл. правник Врање Пчињски
148 Душан Поповић спец. струковни инж. машинства Вучитрн (Прилужје) Косовско митровачки
149 Љубомир Јаковљевић дипл.инж. машинства Обилић Косовски
150 Владо Димић дипл.инж. пољопривреде Липљан Косовски
151 Славиша Младеновић лекар Грачаница Косовски
152 Славиша Анђелковићекономиста Косовска Каменица Косовско поморавски
153 Илија Мирковић машински техничарВитина Косовско поморавски
154 Јелена Ристић медицински техничар Ранилуг (Кос.Каменица) Косовско поморавски
155 Бојан Остојић правникГораждевац (Пећ) Пећки
156 Славиша Ристић правни техничар Штрпце Призренски